Kategorie (pokaż wszystkie)

Filtruj po cenie

Korzeń piwonii odmiennej - napar 50g


  • Korzeń piwonii odmiennej - napar 50g


Korzeń piwonii odmiennej do pielęgnacji skóry twarzy i ciała - zwiększa elastyczność skóry, tonizuje, odżywia, nadaje skórze aksamitność; pielęgnując skórę głowy i włosy, wzmacnia włosy, działa zbawiennie na skórę głowy, nadaje im jedwabistość.

 

Sposób przygotowania i użycia:

1) do pielęgnacji skóry twarzy, szyi, dekoltu: zalać 1 łyżką stołową gorącą wodą (200 ml), pozostawić na 15 do 30 minut, ostudzić do temperatury pokojowej. Stosować jako mycie bezpośrednio po przygotowaniu. W celu dłuższego przechowywania można wlać do tacki na kostki lodu i zamrozić. Do pielęgnacji skóry używaj kostek lodu.

2) do kąpieli: zalać 1 łyżką stołową gorącą wodą (200 ml), pozostawić na 15 do 30 minut, dodać do kąpieli, wymieszać. Weź kąpiel przez 10-15 minut.

3) do pielęgnacji skóry głowy i włosów: zalać 1 łyżką stołową gorącą wodą (200 ml), pozostawić na 15 do 30 minut. Stosować po umyciu szamponem jako maskę na włosy i skórę głowy (bogatszy napar) lub do płukania włosów.

Kod kreskowy: 4607022897951
Kod produktu: KF166
Kategoria: Zioła, herbaty, napary

Towar trudno dostępny, możliwe opóźnienia w dostawie.

Dodaj opinię:


1 gwiazdka - ocena najgorsza, 6 gwiazdek - ocena najlepsza

Kliknij aby przeładować obrazek CAPTCHA
Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.