Kategorie (pokaż wszystkie)

Filtruj po cenie

Mastofit krem 50g


  • Mastofit krem 50g


Krem Mastofit dla zachowania pięknych, kobiecych piersi

Kobiece piersi mają jedną z najdłuższych list skojarzeń: piękno, kobiecość, miłość,  karmienie, delikatność, pielęgnacja, ale również ból, obrzęk.


Wiele kobiet jest przyzwyczajonych do nie zwracania uwagi na ból w klatce piersiowej, tłumacząc to cyklem miesiączkowym, który gdzieś się rozpocznie. W rzeczywistości jest to „sygnał alarmowy” ostrzegający o zwiększonym ryzyku wystąpienia mastopatii. Ciężki PMS wskazuje na wysoki poziom hormonu prolaktyny we krwi - jednego z głównych sprawców tej choroby.


Mastopatia to choroba, w której niektóre obszary tkanki sutka rosną, tworząc pieczęcie w postaci małych guzków lub większych i rozproszonych „grudek”.

Zmiany te są łagodne, ale nie należy ich lekceważyć: we wczesnych stadiach mastopatia jest zwykle łatwa do leczenia, ale jej zaawansowanym formom towarzyszy silny ból i może wymagać interwencji chirurgicznej. Ponadto mastopatia zwiększa ryzyko zachorowania na raka piersi o 3-5 razy.


Na szczęście istnieją już niezawodne leki nie tylko do leczenia tej choroby, ale także najskuteczniejsze sposoby jej zapobiegania.


Najlepszą rekomendacją wśród takich produktów jest krem „Mastofit” firmy „Evalar”. „Mastofit” to optymalny produkt dla utrzymania zdrowia piersi, zawierający pełen zestaw aktywnych składników ziołowych, który zwalcza wszystkie główne przyczyny rozwoju mastopatii:


1. Indolo-3-karbinol jest substancją pozyskiwaną z warzyw krzyżowych, dlatego są to „żywe indole”, a „żywe” indole działają 80 razy wydajniej niż sztucznie syntetyzowane. Kompleks „żywych” indoli pomaga zmniejszyć ryzyko rozwoju nowotworów estrogenozależnych. Ponadto substancja ta pomaga zmniejszyć wpływ agresywnych metabolitów estrogenu (estradiolu) na gruczoły sutkowe.


2. Ekstrakt z pęcherzyka stanowi dodatkowe źródło jodu organicznego, który jest ważny dla utrzymania stabilnego tła hormonalnego.


Krem „Mastofit” firmy Evalar:


 ma działanie onkoprotekcyjne

 pomaga zlikwidować dyskomfort, ból i uczucie ciężkości w klatce piersiowej;

 promuje leczenie mastopatii;

 działa przeciwutleniająco, zapobiega starzeniu się komórek i zapobiega pojawianiu się chorób piersi;

 wzmacnia właściwości ochronne organizmu kobiety, wzmacnia odporność i wypełnia komórki potrzebnymi pierwiastkami;

 eliminuje obrzęki, działa resorbująco;

 normalizuje tło hormonalne kobiety i procesy metaboliczne;

 nawilża i odżywia skórę piersi, utrzymuje jej dobry kształt.


Krem Mastofit Evalar pomaga normalizować procesy metaboliczne, odżywiać i nawilżać skórę oraz poprawiać kształt piersi.

Od czasów starożytnych tradycyjni uzdrowiciele zalecają kobietom, aby złagodziły uczucie ciężkości, obrzmienia, bolesności, nakładały płaty kapusty na gruczoł sutkowy. Badania czynników dietetycznych, które zmniejszają częstość występowania nowotworów złośliwych, wykazały, że osoby regularnie spożywające warzywa z rodziny kapuścianych mają niższą niż średnia częstość występowania raka, szczególnie w przypadku raka piersi i jelit.

Szczegółowa analiza warzyw z rodziny kapusiowatych ujawniła dwie klasy najbardziej aktywnych substancji: indole spożywcze i ich pochodne, w szczególności indolo-3-karbinol i askorbigen, a także metabolity tych związków.

Sposób użycia: kosmetyk nakłada się zewnętrznie nakładając niewielką ilość kremu na skórę piersi, wcierając ją lekkimi ruchami masażu. Nie ma potrzeby spłukiwania. Częstotliwość stosowania to 1 lub 2 razy dziennie.

Kod kreskowy: 4602242003823
Kod produktu: KF091
Kategoria: Korekcja figury
Dodatkowe parametry:
Ilość: 50g

Towar trudno dostępny, możliwe opóźnienia w dostawie.

Dodaj opinię:


1 gwiazdka - ocena najgorsza, 6 gwiazdek - ocena najlepsza

Kliknij aby przeładować obrazek CAPTCHA
Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.