Kategorie (pokaż wszystkie)

Filtruj po cenie

Sustawit - szungit z pszczelim jadem 125ml (żel do ciała)


  • Sustawit - szungit z pszczelim jadem 125ml (żel do ciała)


Żel-balsam na stawy i mięśnie Sustawit z szungitem i jadem pszczelim pomaga poprawić stan funkcjonalny, hamuje procesy destrukcyjne i aktywuje regenerację.

Działanie i skuteczność balsamu-żelu na organizm zapewnia wysoka aktywność biologiczna jego naturalnych składników, które mają wyraźny pozytywny kompleksowy efekt.

Szungit (szungit)jest szczególnie aktywny w chorobach układu mięśniowo-szkieletowego: zapaleniu stawów, zapaleniu korzonków nerwowych, artrozie, osteochondrozie, dnie moczanowej.

Posiada specjalnie zorganizowaną strukturę kryształu zawierającego węgiel. Zawiera naturalne fulereny - najsilniejszy i stabilny przeciwutleniacz o wyraźnych właściwościach leczniczych.

Jad pszczeli (apitoksyna) jest produktem wydzielniczej aktywności trujących gruczołów pszczół miodnych, wysoce skutecznym naturalnym środkiem do zapobiegania i leczenia chorób stawów i kręgosłupa (osteochondroza, zapalenie korzonków nerwowych, zapalenie stawów, artroza, dna, itp.).

Ma wyraźne działanie przeciwzapalne, rozgrzewające, przeciwbólowe, bakteriobójcze, immunokorektyczne, aktywuje przepływ krwi, poprawia metabolizm stawu i odżywienie tkanek okołostawowych.

Jad pszczeli, zwiększając przepuszczalność skóry, przyczynia się do głębokiego wnikania składników leczniczych w obszar problemowy.

Mumio (Shilajit) - naturalna formacja o złożonej strukturze chemicznej, wydobywana w górach, unikalny naturalny biostymulant. Jest szeroko stosowane w medycynie od ponad 3 tysięcy lat.

Mumio stymuluje procesy odbudowy stawów i proliferację komórek tkanki łącznej, działa przeciwobrzękowo, przeciwzapalnie, antytoksycznie, immunostymulująco, odbudowująco.

Zawiera kompleks substancji organicznych i około 50 minerałów.

Kolagen  to białko włókniste, które stanowi podstawę tkanki łącznej organizmu (ścięgien, chrząstek, kości, skóry właściwej itp.) Oraz zapewnia jej siłę i elastyczność.

Kolagen wspomaga regenerację i wzmocnienie chrząstek, więzadeł, zwiększa ich wytrzymałość i elastyczność, poprawia ruchomość stawów i kręgosłupa. Tworzy mocną strukturę zewnątrzkomórkową, aby chronić tkankę chrzęstną.

Ekstrakty i oleje z roślin leczniczych dostarczają składników odżywczych do stawów, poprawiają ukrwienie i metabolizm tkanek wokół stawów, stymulują procesy regeneracyjne w chrząstce, poprawiają jakość mazi stawowej. Działają przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo, przeciwzapalnie.

 

Jak stosować żel balsam Sustawit z szungitem i jadem pszczelim:

Nakładać okrężnymi ruchami masującymi na obszar problemowy przez 3-5 minut, aż do całkowitego wchłonięcia 2-3 razy dziennie. Jeśli to możliwe, utrzymuj staw w cieple i spokoju przez 1–2 godziny. Minimalny czas stosowania to 1,5 miesiąca.

Kod kreskowy: 4607011669521
Kod produktu: KF148/1
Kategoria: Sustawit - balsamy

Towar trudno dostępny, możliwe opóźnienia w dostawie.

Dodaj opinię:


1 gwiazdka - ocena najgorsza, 6 gwiazdek - ocena najlepsza

Kliknij aby przeładować obrazek CAPTCHA
Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.