Kategorie (pokaż wszystkie)

Filtruj po cenie

Biała Emulsja Żywiczna (Skipidarna) Zalmanova do kąpieli 250ml


  • Biała Emulsja Żywiczna (Skipidarna) Zalmanova do kąpieli 250ml


Biała Emulsja Żywiczna (Skipidarna) Zalmanova do kąpieli oparta na terpentynie zyskuje obecnie coraz większą popularność. To szczególny rodzaj terapii kapilarnej z niesamowitymi efektami.

Pomaga pozbyć się wielu chorób i cellulitu. Przyczyniaj się do uzyskania harmonii. Skuteczny na przeziębienia. Ładują organizm siłą i energią. Zmieniają stan skóry, czyniąc ją gładszą, piękniejszą i bardziej elastyczną.

Kapięle Zalmanova zalecane są przy chronicznym zmęczeniu i przywracaniu sprawności. Odmładzają organizm i dodają sił. Wspierają urodę i zdrowie.

 

Zastosowanie Białej Emulsji Żywicznej Zalmanowa:

choroby układu sercowo-naczyniowego 

choroby układu mięśniowo-szkieletowego (zapalenie stawów, artroza, osteochondroza, reumatyzm);

choroby układu moczowo-płciowego (zapalenie pęcherza, zapalenie cewki moczowej, zapalenie przydatków, zapalenie gruczołu krokowego);

choroby wątroby i pęcherzyka żółciowego (zapalenie wątroby, marskość wątroby, zapalenie pęcherzyka żółciowego);

choroby układu oddechowego (zapalenie oskrzeli, astma oskrzelowa, zapalenie gardła, zapalenie zatok);

choroby neurologiczne (polineuropatia, zapalenie nerwu, rwa kulszowa, lumbago);

cukrzyca, otyłość; hipotermia i przeziębienia, którym nie towarzyszy wzrost temperatury;

skuteczny środek na odchudzanie i profilaktykę cellulitu.

 

Pomimo oczywistych korzyści, jakie stosowanie Białej Emulsji Żywicznej Zalmanowa, nie należy ich przyjmować, jeśli dana osoba cierpi na otwartą postać gruźlicy, z zaburzeniami rytmu i niewydolnością serca II i III stopnia.

Zakazem jest nadciśnienie, które znajduje się na II-III etapie rozwoju. Nie możesz uciekać się do takich środków, jeśli występują zaostrzone choroby skóry i świerzb. Przeciwwskazaniem jest proces zapalny w ostrej fazie i okresie zaostrzenia chorób przewlekłych. Kąpiele nie są dozwolone osobom ze złośliwymi nowotworami, w czasie ciąży i osobom z nadwrażliwością na żywicę. 

Mogą się pojawić po kąpieli bolesne odczucia w stawach, a także niewielki wzrost temperatury ciała. Biała emulsja żywiczna Zalmanowa zalecana jest osobom z niskim lub normalnym ciśnieniem krwi.

 

Biała emulsja żywiczna Zalmanowa przyczynia się do pełnego otwarcia systemu kapilarnego. Aktywuje naczynia krwionośne, umiarkowanie podwyższa ciśnienie krwi, sprzyja głębszemu oddychaniu i zwiększa ilość tlenu, który dostaje się do płuc. Ponadto wspomaga rozluźnienie mięśni i spalanie metabolitów nasycenie krwi aminokwasami.

 

Podczas kąpieli możesz odczuwać lekkie mrowienie w udach, łydkach, miednicy i plecach. Czas trwania kąpieli nie powinien przekraczać 45 minut. Kwas salicylowy w roztworze wzmacnia drażniące właściwości żywicy i przyspiesza odbudowę skóry. Działa antybakteryjnie. W połączeniu z mydłem rozluźnia skórę właściwą i pogłębia wnikanie żywicy. Kąpiele są odpowiednie dla osób z niskim lub normalnym ciśnieniem krwi.

Ta emulsja nie powoduje nadmiernego pocenia, a jedynie poprawia dotlenienie tkanek i krążenie krwi. Przy silnym wzroście ciśnienia pod koniec zabiegu należy przejść na kąpiele z żółtą emulsją żywiczną Zalmanova.

 

Sposób użycia Białej Emulsji Żywicznej Zalmanowa:

Rozcieńczyć balsam gorącą wodą dokładnie wymieszać i dodać do kąpieli o temperaturze wody 36-37 C. Podczas kąpieli stopniowo dolewać wodę i doprowadzić do 40-42C. Czas trwania zabiegu to 10-15minut. Początkowa ilość balsamu 10-15ml do wody 175-200 litrów. Z każdą kolejną kąpielą należy zwiększać ilość balsamu o 5ml . Minimalna ilość kąpieli do uzyskania pożądanych rezultatów – 15. Rekomenduje się zużycie 2-3 opakowań.

Kod kreskowy: 4605108002701
Kod produktu: KF191
Kategoria: Emulsje do kąpieli

Towar trudno dostępny, możliwe opóźnienia w dostawie.

Dodaj opinię:


1 gwiazdka - ocena najgorsza, 6 gwiazdek - ocena najlepsza

Kliknij aby przeładować obrazek CAPTCHA
Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.